Kidawa-Błońska: w święta pamiętajmy o bohaterach, którzy pracują dla nas, narażając siebie

Polska
Kidawa-Błońska: w święta pamiętajmy o bohaterach, którzy pracują dla nas, narażając siebie
PAP/Tomasz Gzell
"Jesteśmy wielkim narodem. Zwyciężymy" - powiedziała Kidawa-Błońska na nagraniu z życzeniami wielkanocnymi

W czasie Świąt Wielkanocnych pamiętajmy szczególnie o naszych bohaterach, którzy pracują dla nas, narażając siebie; pamiętajmy też o tych, którzy potrzebują pomocy - zaapelowała w sobotę wicemarszałek Sejmu, kandydatka na urząd prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska (KO).

Kidawa-Błońska opublikowała w mediach społecznościowych wpis wraz nagraniem, w którym podkreśliła, że tegoroczne święta są inne niż wszystkie.

 

- Wielkość narodu poznaje się w trudnych chwilach. Patrzę z dumą, jak Polacy dokonują niezwykłych rzeczy. Lekarze, pielęgniarki, pracownicy ochrony zdrowia, policjanci, strażacy, kasjerki, kurierzy i wielu, wielu innych, stoją na pierwszej linii frontu - powiedziała wicemarszałek Sejmu.

 

 

Jak mówiła, osoby te narażają własne życie "bez sprzętu ochronnego, bez testów, bez pomocy, bo ktoś nie pomyślał". - My o nich myślimy. Każdego dnia. Są naszymi bohaterami - oświadczyła.

 

- Szczególnie w święta pamiętajmy o naszych bohaterach i o tych z nas, którzy potrzebują pomocy - powiedziała Kidawa-Błońska. - Jesteśmy wielkim narodem. Zwyciężymy - dodała.

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie