Kosiniak-Kamysz skomentował aktywność prezydenta na TikToku

Polska
Kosiniak-Kamysz skomentował aktywność prezydenta na TikToku
Twitter/ Andrzej Duda, PAP/Piotr Nowak
Kosiniak-Kamysz skomentował aktywność prezydenta w nowym medium społecznościowym

- Planując kampanię, zastanawialiśmy się, czy zakładać konta na innych portalach społecznościowych. Ale jak wybuchła epidemia, to uznałem, że to nie czas i miejsce na zabawy w internecie - powiedział we wtorek w "Graffiti" Władysław Kosiniak-Kamysz, kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta.

Tomasz Machała zapytał lidera ludowców o ostatnią aktywność prezydenta Dudy w nowym dla niego medium społecznościowym - chińskim TikToku, który cieszy się szczególną popularnością wśród nastolatków.

 

- Planując kampanię, zastanawialiśmy się, czy zakładać konta na innych portalach społecznościowych. Ale jak wybuchła epidemia, to uznałem, że to nie czas i miejsce na zabawy w internecie, na takie filmiki. Szczególnie to nie przystoi politykom kandydującym na prezydenta, bo sytuacja jest bardzo poważna. A o opinię zapytajmy dzieci, jak oceniają ten ruch pana prezydenta - skwitował Kosiniak-Kamysz.

 

ZOBACZ: Andrzej Duda założył konto na Tik Toku. Zachęca do turnieju #GrarantannaCup

 

Do akrywności prezydenta Dudy odniósł się także Radosław Fogiel. "Krótkie podsumowanie pierwszego dnia obecności prezydenta na TikToku: ponad 2,2 miliona wyświetleń (organicznie), 300 000 polubień i ponad 45 000 zgłoszeń do #Grarantanna" - przekazał zastępca rzecznika partii rządzącej.

 

 

Wideo: Kosiniak-Kamysz skomentował aktywność prezydenta na TikToku

  

- Wiadomo, że teraz ciężko się uczycie, ale potrzebny jest też sport - e-sport. Zapraszamy was do turnieju #GrarantannaCup organizowanego wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji - powiedział Andrzej Duda na swoim premierowym nagraniu opublikowanym w poniedziałek na TikToku. 

 

To kolejne konto społecznościowe, które prowadzi prezydent Duda. Dotychczas był aktywny na Facebooku i Twitterze.

bia/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie