Andrzej Duda założył konto na TikToku. Zachęca do turnieju #GrarantannaCup

Kultura
Andrzej Duda założył konto na TikToku. Zachęca do turnieju #GrarantannaCup
Polsat News
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent w mediach społecznościowych zaprosił uczniów na #GrarantannaCup i poinformował, że ma konto na TikToku. "Szukajcie pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku" - napisał.

Prezydent jest obecny na wielu portalach społecznościowych. Jego konto na Facebooku ma prawie 675 tys. polubień, na Twitterze 1,1 mln obcerwujących, a na Instagramie 31,6 tys. Teraz pojawił się na kolejnym - TikToku. To platforma do oglądania i nagrywania krótkich filmików. Prezydenta można znaleźć pod nazwą "AndrzejDudaNaTikToku".

 

"Potrzebny jest też sport"

 

Duda zaprosił też do wzięcia udziału w turnieju #GrarantannaCup.

 

ZOBACZ: Zbyt brzydki i biedny, by zostać sławnym. TikTok oskarżany o wprowadzanie cenzury


- Wiadomo, że teraz ciężko się uczycie ale potrzebny jest też sport - e-sport. Zapraszamy was do turnieju #GrarantannaCup organizowanego wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji - powiedział.


19 marca Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że obejmuje uczniów "GRARANTANNĄ". W ten sposób chce przekonać młodzież, że nieplanowany pobyt w domu nie musi być nudny. To cykl różnego typu aktywności internetowych. Wszystkie można znaleźć w jednym miejscu - na stronie www.grarantanna.pl. Codziennie publikowane są kolejne wyzwania. Można wygrać nagrody.

pgo/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie