"Reklama na Ratunek". 2 kwietnia o 18:45 włącz Polsat i pomóż w walce z koronawirusem

Kultura
"Reklama na Ratunek". 2 kwietnia o 18:45 włącz Polsat i pomóż w walce z koronawirusem
Telewizja Polsat
"Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem"

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Całkowity przychód z emisji bloku reklamowego "Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem", za pośrednictwem Fundacji Polsat, zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.

Emisja specjalnego bloku reklamowego w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem "Wydarzeń". Im więcej widzów obejrzy blok "Reklama na Ratunek", tym więcej środków zostanie przekazanych na wsparcie lekarzy i pracowników szpitali.

 

"Prosty gest ma wielką moc"

 

- Chcemy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii w walce z trwającą epidemią. 2 kwietnia o 18:45 możemy ponownie pokazać, że prosty gest ma wielką moc. Pamiętajmy: zostajemy w domu, oglądamy blok i pomagamy w walce z koronawirusem - mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

 

ZOBACZ: Czy mogę wyjść na spacer? Czy potrzebuję zaświadczenia od pracodawcy? Odpowiadamy

 

– Dzięki temu każdy z nas, choćby w taki sposób, dołoży swoją cegiełkę do wsparcia tych, którzy są dzisiaj najodważniejsi, ale też najwięcej ryzykują – dodaje.

 

"To już dziś"

 

- Szanowni Państwo, to już dzisiaj o 18:45 blok reklamowy, z którego wszystkie pieniądze trafią do Fundacji Polsat. Będziemy w stanie za to kupić następny sprzęt ochronny dla służby zdrowia, która jest na pierwszej linii frontu. Mam nadzieję, że każdy dołoży swoją cegiełkę. To nie jest duży wysiłek, usiąść na kanapie i obejrzeć blok. Dzięki temu będziemy mogli dalej działać. To bardzo ważne - powiedziała w czwartek prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc.

 

Wideo: Mam nadzieję, że każdy dołoży swoją cegiełkę - mówi prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc

 

 

 

 

Specjalny spot

 

Do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia bloku reklamowego "Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem" zachęcają spoty z udziałem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza Polsat News, prowadzącego główne wydanie "Wydarzeń", a także programy "Gość Wydarzeń" oraz "Wydarzenia i Opinie".

 

 

Spoty są emitowane od piątku, 27 marca, we wszystkich kanałach Grupy Polsat, w serwisie IPLA, w internecie oraz w mediach społecznościowych.

 

Akcja "Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem" organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media.

 

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 36 011 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 222 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 239 017 013,55 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl

red/luq/ Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie