Nowe informacje w sprawie córki polskiej piosenkarki. Kasia Kowalska: "dziękuję z całego serca"

Kultura
Nowe informacje w sprawie córki polskiej piosenkarki. Kasia Kowalska: "dziękuję z całego serca"
Instgram.com/Kasia_Kowalskaofficial
W sobotę artystka napisała na Instagramie, że stan jej dziecka jest stabilny.

Piosenkarka Katarzyna Kowalska przekazała w sobotę na Instagramie, że jej córka jest w sobotę w stanie stabilnym. Aleksandra, która przebywa w Wielkiej Brytanii, musiała być w piątek zaintubowana w zw. z zakażeniem koronawirusem. Piosenkarka zwróciła się na prośbę brytyjskiego lekarza z apelem do młodzieży, by została w domu. "Nie zdają sobie sprawy, co się dzieje" - napisała artystka.

Piosenkarka opublikowała w sobotę kolejny wpis na Instagramie, w którym pisze, że "dziękuje z całego serca" za wsparcie. "Oli stan jest dziś stabilny" - dodała artystka i zamieściła poniżej wymowne hasztagi: #jesteśmywszyscyznia #jesteśmyzOlą #zostańwdomu.

 

Opublikowała także swoje zdjęcie z córką Aleksandrą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dziekuje❤️ z całego serca za wasze wsparcie .Oli stan jest dziś stabilny #jesteśmywszyscyznia #jesteśmyzOlą #zostańwdomu

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

"Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom"

 

- Dostałam dziś telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację - powiedziała w piątek w opublikowanym na Instagramie nagraniu Kowalska.


Zaznaczyła, że publikując nagranie chce sprowokować ludzi do myślenia, "czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, czy naprawdę jest to konieczne."

 

- Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, powiedział: niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawy, co się dzieje. Nie potrafię teraz płakać, choć dziś wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu - zaapelowała.

 

Piosenkarka usunęła jednak swoją wypowiedź wideo z Instagrama. Mimo to jej apel odbił się w internecie szerokim echem.

 

Pojechała do Londynu na studia

 

Jak poinformował manager Katarzyny Kowalskiej, Maciej Durczak, artystka przeżywa chorobę córki. - Ten filmik wyczerpuje wszystko, co Kasia chciałaby powiedzieć - powiedział.

 

Córka Katarzyny Kowalskiej, Aleksandra, ma 23 lata. Od kilku lat mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje projektowanie na London College of Fashion.

 

W czasie ostatniej doby z powodu koronawirusa zmarło w Wielkiej Brytanii 181 osób, w efekcie łączna liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 759. Oznacza to, że w ciągu doby liczba zgonów spowodowanych koronawirusem wzrosła o ponad 30 proc.

 

To kolejny dobowy rekord liczby zgonów na Wyspach. Czwartek był pierwszym dniem od początku epidemii, w którym zmarło więcej niż 100 osób w ciągu 24 godzin.

Spośród 181 nowych zgonów najwięcej - 164 - zanotowano w Anglii, a następnie w Szkocji - osiem, Walii - sześć, zaś w Irlandii Północnej - trzy.

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie