Rajd 14-latków po centrum Poznania. Ukradli auto babci [WIDEO]

Polska
Rajd 14-latków po centrum Poznania. Ukradli auto babci [WIDEO]
Wielkopolska Policja
14-latek, który siedział za kierownicą, miał trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego

Najpierw autem a później pieszo - tak przed policją próbowało uciekać dwóch czternastolatków, którzy urządzili sobie rajd autem po centrum Poznania. Jak się okazało jeden z nich ukradł samochód babci. Kierowca był poszukiwany przez sąd.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Królowej Jadwigi. Dwóch podróżujących autem 14-latków zauważyli patrolujący ulice policjanci z drogówki.

 

ZOBACZ: Nastolatkowie ukradli 170 tys. zł i kupili bmw. Okradziony nie wiedział, że zginęły mu pieniądze

 

- Dwóch chłopców, jak gdyby nigdy nic, jechało sobie ulicą w centrum Poznania, wymuszając przy tym pierwszeństwo innego auta - podaje wielkopolska policja.

 

 

Policja włączyła światła, by nastolatkowe się zatrzymali, jednak ci, nie zastosowali się do poleceń funkcjonariuszy. - Chłopcy ani myśleli się zatrzymać. Rozpoczął się pościg. Na szczęście wkrótce auto się zatrzymało. Pieszo też nie dali rady. Nasi byli szybsi - informuje wielkopolska policja.

 

Jak się okazało, nastolatkowe ukradli auto babci jednego z nich. 14-latek, który siedział za kierownicą był poszukiwany przez sąd. Miał trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

pgo/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie