Nowy wygląd Facebooka. Sprawdź, jak go włączyć

Technologie
Nowy wygląd Facebooka. Sprawdź, jak go włączyć
Facebook/Polsat News
Poza zmianą układu funkcji na stronie, użytkownicy mają do wyboru ciemną i jasną wersję serwisu

Nowy wygląd popularnego portalu społecznościowego udostępniono szerszej grupie użytkowników. Dotychczas był on dostępny tylko dla wybranych. Wiadomo, że część osób może obecnie wybierać pomiędzy dwiema szatami graficznymi, ale wkrótce będzie dostępny tylko nowy layout. Z nami dowiesz się, jak włączyć nowy wygląd Facebooka.

Nowa szata graficzna dostępna jest na przeglądarkach komputerów stacjonarnych. Ta w aplikacji i wersji mobilnej nie uległa zmianie.

 

Chcąc włączyć nowy widok należy przejść do strony głównej i w prawym górnym rogu kliknąć niewielką strzałkę. Po rozwinięciu menu kontekstowego wybieramy "zacznij korzystać z nowego Facebooka" i gotowe!

 

 

Oczywiście w każdym momencie możemy jeszcze wrócić do klasycznego wyglądu. Wystarczy w analogiczny sposób przejść do klasycznej wersji serwisu. Jednak ta opcja może wkrótce przestać działać.

 

ZOBACZ: Koronawirus w Polsce. Dwutlenek tytanu testowany przez Koleje Śląskie

 

Poza zmianą układu funkcji na stronie, użytkownicy mają do wyboru ciemną i jasną wersję serwisu. Podoba Wam się? Będziecie się w stanie przyzwyczaić do nowego wyglądu Facebooka?

 

msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie