Krynicka i Woźniak zawieszeni w prawach członków PiS 

Polska
Krynicka i Woźniak zawieszeni w prawach członków PiS 
Bernadeta Krynicka/ Facebook
Bernadeta Krynicka, posłanka PiS w latach 2015-2019, wzięła w poniedziałek udział w Łomży w proteście przeciwko planom przekształcenia tamtejszego szpitala wojewódzkiego w szpital zakaźny

- Była posłanka PiS Bernadeta Krynicka oraz obecny poseł tej partii Grzegorz Woźniak zostali decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zawieszeni w prawach członka partii - poinformował w poniedziałek szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski.

Bernadeta Krynicka, posłanka PiS w latach 2015-2019, wzięła w poniedziałek udział w Łomży w proteście przeciwko planom przekształcenia tamtejszego szpitala wojewódzkiego w szpital zakaźny. Dzień wcześniej skrytykowała stan przygotowań placówki do tej operacji.

 

- Jesteśmy tak nieprzygotowani, że to głowa mała - oceniła Krynicka, która pracuje w szpitalu wojewódzkim w Łomży.

 

ZOBACZ: Awantura o szpital w Łomży. "Jesteśmy tak nieprzygotowani, że głowa mała"

 

O Woźniaku poniedziałkowy "Super Express" napisał, że w zeszłym tygodniu zorganizował imprezę imieninową, w której - według informatorów gazety - uczestniczyło 200-250 osób, w tym m.in. dyrektor szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski, który później spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz syn posła, piłkarz grający w jednym z klubów we Włoszech.

 

- Nasze źródło twierdzi, że ojciec osobiście odebrał go stamtąd (z Włoch - red.) zaledwie kilka dni wcześniej - napisał "SE".

ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie