"Wszystko o koronawirusie". Eksperci odpowiadają na pytania w Polsat News

Polska
"Wszystko o koronawirusie". Eksperci odpowiadają na pytania w Polsat News
PAP/EPA/ANGELO CARCONI

W piątek o godz. 20:30 specjalny program "Wszystko o koronawirusie" w Polsat News, na polsatnews.pl i w mediach społecznościowych. Eksperci powiedzą jak żyć w czasie pandemii - w zalewie tysięcy doniesień o koronawirusie, wiedza ekspertów jest na wagę złota, a często zdrowia i życi W trakcie programu każdy będzie mógł zadać ekspertom pytanie.

"Wszystko o koronawirusie" w piątek od godz. 20:30 w Polsat News i na stronie polsatnews.pl, a także w serwisach Facebook i YouTube.

 

W programie "Wszystko o koronawirusie" eksperci z zakresu medycyny, prawa i psychologii odpowiedzą na najważniejsze pytania widzów Polsat News. Celem programu jest przekazanie widzom rzetelnych i sprawdzonych informacji.

 

Program będzie miał charakter interaktywny. Widzowie będą mogli zadawać pytania ekspertom telefonicznie pod numerem 723 620 784, za pośrednictwem mediów społecznościowych i wysyłając pytania na adres covid19@polsat.com.pl.

 

Program "Wszystko o koronawirusie" poprowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News. Gośćmi będą: prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz (konsultant krajowa ds. epidemiologii), dr Michał Sutkowski (prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych, rzecznik prasowy Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce), prof. Monika Gładoch (Kierownik Katedry Prawa Pracy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, radca prawny) i Maria Rotkiel (psycholog).

 

ZOBACZ: Już ponad tysiąc ofiar śmiertelnych koronawirusa we Włoszech

 

zdr/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie