Bójka na środku ulicy w Łodzi. Kierowca kontra pasażer [WIDEO]

Polska
Bójka na środku ulicy w Łodzi. Kierowca kontra pasażer [WIDEO]
Google Maps/YouTube; YouTube/STOP CHAM
Starcie pasażera i kierowcy na środku łódkiej ulicy

Na ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi doszło do bójki. Na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube widać, jak pasażer jednego z aut wyskakuje na środek jezdni. Z zaciśniętymi pięściami czeka na niego kierowca innego pojazdu. Mężczyźni wymieniają kilka, w większości niecelnych, ciosów. Gdy kierowca chce przerwać pojedynek i wrócić do auta, agresywny pasażer... zabiera mu kluczyki.

Film pojawił się na kanale "STOP CHAM", który dokumentuje niebezpieczne zachowania na drodze. Kierowca, który przesłał film był przypadkowym świadkiem sytuacji - w ostatni piątek podjeżdżał do świateł przy skrzyżowaniu Aleksandrowskiej i Traktorowej. Wtedy, kilka metrów przed nim, rozpoczęła się bójka.

 

 

"Bokserzy wrócili do samochodów"

 

"Po chwili jeden z bokserów postanowił odpuścić i uciec do auta, co niestety się nie udało. Rywal wykorzystując nieuwagę wyciągnął kluczyki z auta drugiego kierowcy" - czytamy w opisie filmu.

 

ZOBACZ: Śmierć 18-latka w komisariacie. Są wyniki sekcji zwłok

 

Po kilku sekundach mężczyźni ostatecznie postanowili spróbować się dogadać. Kierowca odzyskał kluczyki i obaj "bokserzy" wrócili do swoich samochodów. Zdarzenie zakończyło się, zanim światło zmieniło się na zielone.

 

Kom. Marcin Fiedukowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w rozmowie z "Expressem Illustrowanym", poinformował że nagranie jest analizowane przez funkcjonariuszy komisariatu z Bałut. W jego opinii uczestnicy bójki mogli naruszyć art. 51 Kodeksu wykroczeń mówiący m.in. o zakłóceniu porządku publicznego.

bas/hlk/ "Express Ilustrowany", polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie