Bójka o pokój w holenderskim Roosendaal. Polak dźgnięty nożem

Świat
Bójka o pokój w holenderskim Roosendaal. Polak dźgnięty nożem
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Politie
Policję wezwali przechodnie, którzy zobaczyli krwawiącego mężczyznę leżącego na chodniku

34-letni Polak został pobity oraz dźgnięty nożem, kiedy po powrocie z pogrzebu w Polsce, pojawił się w holenderskim Roosendaal, gdzie pracował. Zakrwawionego przed domem znaleźli przechodnie. Okazało się, że Polaka zaatakował mężczyzna, który zajął jego pokój w domu, w którym dotychczas mieszkał.

Awantura miała miejsce w niedzielę po godz. 14 w jednym z domów w Roosendaal na południu Holandii.  34-letni mężczyzna przez kilka dni przebywał w Polsce - wyjechał na pogrzeb osoby z rodziny - tego dnia wrócił do Holandii.

 

ZOBACZ: Polak z licznymi ranami kłutymi znaleziony na ulicy w Holandii

 

Kiedy wszedł do domu, okazało się, że jego pokój zajął inny mieszkaniec. Między mężczyznami doszło do kłótni. Zakończyła się ona dotkliwym pobiciem Polaka przez 20-latka.

 

Krwawiącego Polaka znaleźli przechodnie

 

Napastnik wielokrotnie kopnął ofiarę, a na koniec dźgnął go nożem. Z pomocą innych mieszkańców domu wyrzucił Polaka na ulicę.

 

Policję wezwali przechodnie, którzy zobaczyli krwawiącego mężczyznę leżącego na chodniku. 34-latek, za pośrednictwem tłumacza, wyjawił służbom, kto był napastnikiem. We wskazanym domu funkcjonariusze znaleźli liczne ślady krwi na ścianach. 20-latek został aresztowany.

 

ZOBACZ: Polak pokazał holenderskiemu policjantowi środkowy palec. Stracił samochód

 

Trwa śledztwo mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zajścia.

grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie