"Swingersi" w kinach od piątku. Komedia pomyłek, która rozbawi każdego

Kultura
"Swingersi" w kinach od piątku. Komedia pomyłek, która rozbawi każdego
PAP/Leszek Szymański
"Swingersi" w kinach od piątku

Będzie pikantnie, ciekawie i zabawnie. W piątek kinowa premiera "Swingersów" - historia dwóch par, które by przełamać rutynę w związkach decydują się na eksperymenty. Ta komedia wciągnie każdego.

Zdaniem twórców film pomaga znaleźć odpowiedź na to, co zrobić, żeby płomień w związku nie wygasł. Fabuła opiera się na historii dwóch par, które poszukując nowych doznań w życiu intymnym umawiają się na swingerski wieczór.


"Swingersi" to komedia pomyłek, która potrafi rozbawić każdego. Ilona Ostrowska podkreśla, że ten gatunek filmowy jest bardzo wymagający. - Mam wrażenie, że jest najtrudniejszy do grania, bo nie jest łatwo pokazać głębsze wartości. A w tym filmie jest ich naprawdę dużo - wyjaśnia.

 

ZOBACZ: "Psy 3: W imię zasad". Kilkaset tysięcy widzów w weekend otwarcia


Komedia przybliża zagadnienia i problemy, które dotyczą wszystkich i są blisko każdego człowieka w prawdziwym życiu. - Film otwiera nas na tematy naszej seksualności, sensualności i sfery intymnej między partnerami - tłumaczy Joanna Liszowska, która wciela się w rolę Iwony.


Produkcję wyreżyserował Łotysz Andrejs Ēķis, a w rolach głównych wystąpili: Michał Koterski, Barbara Kurdej-Szatan, Ilona Ostrowska, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski, Tomasz Oświeciński i Joanna Liszowska.

 

WIDEO: zobacz rozmowy z aktorami

  


"Swingersi" od 28 lutego w kinach w całej Polsce. Koproducentem jest Cyfrowy Polsat.

prz/ Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze