Spektakularna kradzież paliwa. Nieudolnych sprawców szuka policja [WIDEO]

Polska
Spektakularna kradzież paliwa. Nieudolnych sprawców szuka policja [WIDEO]
pomorska.policja.gov.pl
Pojazd jadąc na wstecznym uderza w dystrybutor z paliwem.

Szarpanina, urwane drzwi, uszkodzony dystrybutor i brak płatności za benzynę - to bilans strat po kradzieży na stacji w Bąkowie (woj. pomorskie). Policja szuka sprawców i publikuje nagrania, na którym widać nieudolne działania złodziei.

Do zdarzenia doszło 17 lutego na stacji paliw w Bąkowie. Jak informuje policja, związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki opublikowano.

 

Na materiale z monitoringu widać, jak pod dystrybutor podjeżdża bordowy volkswagen. Jeden z mężczyzn myje szyby, a drugi nalewa paliwo. Gdy bak jest pełny, kierowca i pasażer wsiadają do samochodu i próbują odjechać.

 

We dwójkę za kierownicą

 

Próbę udaremnia trzeci mężczyzna, który - w tym samym czasie co sprawca kradzieży - wsiada za kierownicę. W pewnym momencie, gdy obaj znajdują się za kółkiem, samochód wykonuje kilka niespodziewanych manewrów. 

 

ZOBACZ: Staranowała autem witrynę sklepu, by ukraść butelkę wódki

 

Volkswagen szarpany wciskanymi naprzemiennie pedałami gazu i hamulca zostawia drzwi na filarze stacji. Następnie pojazd jadąc na wstecznym uderza w dystrybutor. 

 

"Spektakularna ucieczka"

 

Jeden z mężczyzn oddalił się pieszo w nieznanym kierunku, gdy zorientował się, że jego partner ma problemy. Temu jednak także udało się uciec.

 

Film kończy się  spektakularnym wyjazdem passata z terenu stacji. Teraz policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży paliwa.

 

msl/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie