Ruszył Plebiscyt Mobility Trends 2019. Zagłosuj na ulubione produkty i usługi technologiczne

Technologie
Ruszył Plebiscyt Mobility Trends 2019. Zagłosuj na ulubione produkty i usługi technologiczne
materiały organizatora

Do 25 lutego internauci mogą wybierać 18 laureatów w 10. edycji plebiscytu Mobility Trends. Producenci najlepszych produktów i usług technologicznych 2019 roku będą walczyć również o nagrody specjalne przyznane przez radę merytoryczną konkursu. Wyniki plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 marca 2020 roku w warszawskim teatrze Capitol.

Organizatorzy podkreślają, że na osoby, które zagłosują i wezmą udział w konkursie na facebookowym fanpage’u MobilityTrends, czekają cenne nagrody.


Od 27 stycznia trwa głosowanie na najbardziej innowacyjne mobilne produkty i usługi, które miały premierę na polskim rynku w 2019 roku. Internauci mogą wybierać spośród 300 propozycji zgłoszonych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. Najwięcej produktów znalazło się w kategorii "Innowacja roku 2019".

 

24 statuetki Złoty Bell

 

W tym roku na najlepsze firmy z branży mobilnych technologii czekają 24 statuetki Złoty Bell. W 18 z nich decydujący głos mają internauci, którzy za pośrednictwem dostępnej pod tym linkiem ankiety oraz patronów medialnych mogą codziennie oddać głos na swoje ulubione produkty i usługi.

 

materiały organizatora

 

 

Wśród zgłoszonych rozwiązań są też dwie usługi Cyfrowego Polsatu oraz Internet Plusa. To telewizja kablowa w technologii IPTV (kategoria Oferta Operatorska B2C) i telewizja internetowa z dekoderem (kategoria Gadżet Roku), a także Internet LTE Plusa.

 

W pozostałych 6 kategoriach decyzje o tym, kto zdobędzie wyróżnienie podejmie rada merytoryczna składająca się z ekspertów z branży oraz dziennikarzy mediów technologicznych i lifestylowych.

 

Czekają cenne nagrody

 

- Nadchodząca edycja Mobility Trends będzie dla mnie szczególnie ważna, ponieważ w tym roku obchodzimy okrągły jubileusz. Jestem dumny, że przez 10 lat wydarzenie pozostało w pełni niezależne i niezmiennie przyciąga ogromne zainteresowanie. Plebiscyt cały czas się zmieniał, dostosowywał do aktualnych trendów. W tym roku na przykład kategoria Nawigacja roku została zastąpiona przez Samochodowy gadżet roku. Niektóre kategorie, są jednak obecne na Mobility Trends od samego początku, nie wyobrażam sobie Gali, bez wręczenia nagrody za Smartfona roku - podkreśla Tomasz Cieślak pomysłodawca Mobility Trends i prezes MiT MEDIA.

 

Głosowanie w ankiecie trwa do 25 lutego. Fani fanpage’a MobilityTrends, którzy dodatkowo odpowiedzą na pytanie "Co będzie technologicznych hitem 2020 roku" pod postem konkursowym, dodadzą #mobilitytrends mają szansę na wygranie jednej z cennych nagród.

Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze