Kierowca miał atak epilepsji. Zginęła kobieta idąca po chodniku

Polska
Kierowca miał atak epilepsji. Zginęła kobieta idąca po chodniku
Pixabay/Arembowski/ zdj. ilustracyjne
Kierowca samochodu dostawczego dostał najprawdopodobniej ataku epilepsji i nie mógł opanować auta

69-letnia kobieta zginęła w wypadku na ulicy Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Przewrócił się na nią samochód dostawczy, który wcześniej uderzył w dwa zaparkowane auta. Kierowca busa trafił w ciężkim stanie do szpitala.

- Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Kierujący VW Transporterem spowodował kolizję z dwoma zaparkowanymi autami, a następnie wjechał na chodnik, gdzie potrącił idącą kobietę - poinformowała podkom. Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 

ZOBACZ: Dwudniowa żałoba w Bukowinie Tatrzańskiej po śmierci trzech turystek

 

Kierowca samochodu dostawczego dostał najprawdopodobniej ataku epilepsji i nie mógł opanować auta. Po uderzeniu w zaparkowane przy ulicy auta wjechał na chodnik, a tam bus przewrócił się na 69-letnią kobietą, która zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

 

- Kierujący VW Transporterem został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie. Bydgoscy policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia - dodała podkom. Kowalska.

 

Kierowcy mogą spodziewać się przez najbliższe godziny utrudnień w ruchu na ulicy Powstańców Warszawy.

ms/luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie