Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę

Polska
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę
Policja Lubelska
Do zdarzenia doszło na obszarem zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszego doszło w poniedziałek w miejscowości Tarnawatka (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący chevroletem najechał na leżącego na środku jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 49-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

W poniedziałek około godziny 17:40 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Tarnawatka (powiat tomaszowski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet, 58-letni mieszkaniec Zamościa, najechał na leżącego na środku jezdni 49-letniego mężczyznę.

 

Jezdnia nie była oświetlona 

 

Na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło na obszarem zabudowanym, w miejscu, gdzie jezdnia nie była oświetlona. Kierujący był trzeźwy. Na czas wykonywania czynności droga była całkowicie zablokowana.

 

ZOBACZ: Tragiczny wypadek na Śląsku. Po leżącym na drodze mężczyźnie przejechał samochód

 

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Służby nie informują, czy 49-letnia ofiara była trzeźwa.

emi/grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie