Polka zaśpiewa na gali rozdania Oscarów

Kultura
Polka zaśpiewa na gali rozdania Oscarów
Pixabay/analogicus/Instagram/Kasia Łaska

"Trudno mi to pojąć, bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach!" - napisała w mediach społecznościowych Kasia Łaska. Piosenkarka zaśpiewa w tym roku na gali rozdania Oscarów.

Wiemy już, kto zaśpiewa na tegorocznej gali rozdania Oscarów, która odbędzie się w 9 lutego w Los Angeles. Wśród artystów z m.in. z Danii, Niemiec, Hiszpanii, czy Tajlandii znalazła się również polska piosenkarka Katarzyna Łaska.  Razem wykonają utwór "Into the unknown". 

 

 

Wymienieni przez Akademię artyści to "głosy" Elsy z "Krainy Lodu 2" w poszczególnych wersjach językowych. 

 

 

Łaska w swojej karierze m.in. zaśpiewała również jako Elsa piosenkę "Mam tę moc" w polskiej wersji językowej filmu "Karina Lodu" z 2013 r.

 

 

ZOBACZ: "Startowaliśmy z poziomu anonimowego filmu". Producenci "Bożego Ciała" w Polsat News

 

"ZAŚPIEWAM NA OSCARACH!"

 

"Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni!" - napisała w mediach społecznościowych. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! 🤪 Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadway, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on

 

Polski film z nominacją do Oscara

 

To nie jedyny polski akcent na tegorocznej gali. "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy zostało nominowane do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Tytuły filmów, które powalczą o Nagrody Akademii Filmowej ogłoszono 13 stycznia.

 

ZOBACZ: "Boże Ciało" z nominacją do Oscara

 

O Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy powalczą również: "Kraina miodu" Ljubomira Stefanowa i Tamary Kotewskiej (Macedonia Północna), "Nędznicy" Ladja Ly (Francja), "Ból i blask" Pedro Almodovara (Hiszpania), "Parasite" Bonga Joon-ho (Korea).

pgo/msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie