Ojciec zostawił dzieci w hotelu i zaginął. Odnaleziono 35-latka

Polska
Ojciec zostawił dzieci w hotelu i zaginął. Odnaleziono 35-latka
zdj. ilustracyjne/ Polsat News
Około godziny 18.00 mężczyzna wyszedł z hotelu, zostawiając dzieci

Policjanci z Ostrowa Wlkp. wspólnie z najbliższymi poszukiwanego 35-latka ustalili miejsce jego przebywania. Mężczyzna jest cały i zdrowy. Przebywał na terenie powiatu jeleniogórskiego – poinformowała w czwartek rzecznik prasowy ostrowskiej policji Małgorzata Banaś.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 2 lutego w Karpaczu. W jednym z pensjonatów na feriach przebywali mieszkańcy powiatu ostrowskiego - 35-letni mężczyzna z dwójką dzieci w wieku 15 i 9 lat. Około godziny 18.00 mężczyzna wyszedł z hotelu, zostawiając dzieci.

 

ZOBACZ: Matka zapomniała, że zostawiła dziecko na mrozie. Chłopiec nie przeżył

 

Wcześniej - jak powiedziała w środę rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska - miało dojść do jego kłótni z najbliższymi. Dodała, że po dzieci przyjechała ich matka.

 

"Nie nawiązał kontaktu z rodziną"

 

Od tamtego dnia mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. O sprawie zawiadomiono policję w Jeleniej Górze i w Ostrowie Wlkp.

 

W czwartek - jak poinformowała Małgorzata Banaś z policji w Ostrowie Wlkp. - funkcjonariusze wydziału kryminalnego wraz z najbliższymi członkami rodziny poszukiwanego - odnaleźli mężczyznę na terenie powiatu jeleniogórskiego. Dodała, że odnaleziono go "całego i zdrowego".

 

- Na razie nie są znane przyczyny zachowania poszukiwanego. Sprawa będzie wyjaśniana - powiedziała rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

las/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie