Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach

Kultura
Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach
PacificProDigital.com/Glenn Francis
Pamela Anderson rozstała się z 74-letnim mężem po 12 dniach małżeństwa

- Postanowiliśmy spędzić trochę czasu osobno i zastanowić się nad tym, czego chcemy od życia - poinformowała aktorka Pamela Anderson. Gwiazda "Słonecznego patrolu" w styczniu w czasie prywatnej ceremonii w Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta filmów takich jak "Batman", "Rain Man" i "Narodziny Gwiazdy". Małżeństwo ogłosiło, że się rozstaje po upływie niecałych dwóch tygodni.

Ceremonia zaślubin odbyła się w poniedziałek, 20 stycznia. Anderson i Peters spotykali się już w przeszłości - ich związek przetrwał wówczas niecałe trzy lata.

 

Bez powrotu do przeszłości

 

Tym razem aktorka z producentem rozstali się znacznie wcześniej. Jak zdradziła "The Hollywood Reporter", "życie to podróż, a miłość to proces".

 

ZOBACZ: Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Jej wybranek to znany producent

 

- Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi - dodała Anderson.

 

Gwiazda poprosiła o wsparcie i poszanowanie wspólnej prywatności swojej i Petersa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life in the fast lane - @mariotestino

Post udostępniony przez The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson)

 

Piąty ślub gwiazdy "Słonecznego patrolu"

 

54-letnia Pamela Anderson pochodzi z Kanady. Popularność przyniosła jej rola ratowniczki C. J. Parker z serialu "Słoneczny patrol". Był on emitowany w latach 1989-99 oraz 99-2001 pod zmienioną nazwą "Słoneczny Patrol: Hawaje". W sumie wyprodukowanych zostało 11 pełnych sezonów.


ZOBACZ: Black Friday w... parafii. Przez cały weekend śluby i chrzty za darmo

 

Anderson w przeszłości czterokrotnie wychodziła za mąż: za perkusistę zespołu "Mötley Crüe" Tommy'ego Lee (byli małżeństwem w latach 1995-98), piosenkarza Kida Rocka (wyszła za niego w lipcu 2006 r., rozwiedli się w listopadzie 2006 r.) oraz dwukrotnie za zawodowego gracza w pokera Ricka Salomona (ślub został anulowany w 2008 r., drugi trwał od stycznia 2014 roku do kwietnia 2015 roku).

 

Jon Peters urodził się 1945 r. Jako producent stał za dwiema wersjami filmu "Narodziny Gwiazdy" - z roku 1976 z Barbarą Streisand obsadzoną w głównej roli oraz z 2018 r. z piosenkarką Lady Gagą. Był też m.in. producentem pierwszego "Batmana" w reżyserii Tima Burtona. Jako producent wykonawczy odpowiadał również za "Rain Mana", który otrzymał Oscara dla najlepszego filmu w roku 1989.

ac/hlk/ polsatnews.pl, skynews.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie