Udusiła troje swoich dzieci. Ich ciała ułożyła na kanapie "jakby spały"

Świat
Udusiła troje swoich dzieci. Ich ciała ułożyła na kanapie "jakby spały"
Flickr.com/Lindsey Turner/CC BY 2.0
22-latka przyznała się do zabóstwa trojga dzieci

22-letnia Rachel Henry została oskarżona o zabójstwo trojga swoich dzieci - 3-letniego chłopca i dwóch młodszych dziewczynek. Kobieta po uduszeniu swoich ofiar ułożyła ciała na kanapie - pozostałym domownikom przekazała, że dzieci zasnęły. Amerykańska stacja FOX 10 ujawniła szczegóły zbrodni.

Do zdarzenia doszło w zeszły poniedziałek. Henry zeznała, że siłowała się ze swoją prawie 2-letnią córką w ich domu w południowym Phoenix (Arizona). W pewnym momencie kobieta zauważyła, że oddech dziewczynki stał się nierównomierny. Kobieta nie zeszła jednak z dziewczynki, ale zakryła jej usta dłonią.

 

ZOBACZ: Znęcał się nad 6-latkiem. Sprawa wyszła na jaw, gdy sprzedał telefon

 

2-latka próbowała wyrwać się z uścisku, kopiąc nogami o podłogę. Świadkiem tej sytuacji był 3-letni syn kobiety. Chłopiec próbował stanąć w obronie siostry - zaczął krzyczeć i uderzać matkę wołając, by przestała. Kobieta jednak nadal przyciskała dziewczynkę. W pewnym momencie, jej córka przestała się ruszać.

 

Przyciskała go nogą do podłoża

 

Według policji po zamordowaniu swojej córki, Rachel Henry próbowała złapać swojego syna. Przeszkodziły jej w tym dwie niewymienione z imienia osoby, które wróciły do domu. Prawdopodobnie nie zauważyły one z początku ciała 2-latki.

 

Po pewnym czasie kobieta poinformowała domowników, że musi przebrać swojego syna. Weszła z nim do sypialni, a następnie powaliła chłopca i zaczęła go przyciskać nogą do podłoża, zakrywając mu usta i nos. Chłopiec próbował się uwolnić, drapiąc matkę. Kobieta podczas tej sytuacji miała głośno śpiewać. W pewnym momencie dziecko straciło przytomność.

 

Na koniec Henry udała się do pokoju swojej 7-miesięcznej córki, gdy nakarmione niemowlę zasnęło, kobieta zakryła mu twarz dłonią jednocześnie śpiewając kołysankę. Dziecko nie przeżyło.

 

Przyznała się do morderstw

 

Po dokonaniu zabójstw, kobieta przeniosła wszystkie trzy ciała do salonu. Ułożyła je na kanapie w taki sposób, aby wyglądało na to, że dzieci śpią. Policja została wezwana na miejsce ok. godz. 19:30 czasu lokalnego przez jednego z domowników, który zorientował się, co zaszło. 

 

ZOBACZ: Zabójstwo 9-latka w Turku. Brat chłopca usłyszał zarzuty

 

Rachel Henry przyznała się do zamordowania dzieci. Jeden z domowników poinformował policjantów, że kobieta jest uzależniona od metamfetaminy i od "dziwnie się zachowywała" już od tygodnia. Według policji, w chwili popełnienia kobieta nie była jednak pod wpływem narkotyków.

 

Henry usłyszała zarzut zabójstwa pierwszego stopnia. Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 4 lutego.

bas/hlk/ Fox News, FOX 10

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze