Potrącona kobieta utknęła pod SUV-em. Zobacz, jak zareagowali przechodnie [WIDEO]

Świat
Potrącona kobieta utknęła pod SUV-em. Zobacz, jak zareagowali przechodnie [WIDEO]
Twitter/@colbydroscher
Kobiecie pomogli przechodnie.

Grupa pieszych połączyła siły, by uratować 25-latkę, która utknęła pod SUV-em w dzielnicy Lower East Side w Nowym Jorku. Kilkunastu mężczyzn uniosło auto, by potrącona kobieta mogła spod niego wyjść. - Nagle wszyscy pobiegli podnieść samochód. Wszystko stało się tak szybko - powiedział portalowi nypost.com jeden ze świadków akcji.

Do wypadku doszło w niedzielę ok. 17:00 przy skrzyżowaniu ulic Delancey i Norfolk.

 

65-latka kierująca czarnym SUV-em potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych, a następnie uderzyła w inne auto stojące na czerwonym świetle. W wyniku zderzenia, 25-latka utknęła pod mercedesem.

 

Usłyszał krzyki


W sieci udostępniono nagranie, na którym widać, jak początkowo kilku mężczyzn próbuje podnieść auto. Szybko dołączają do nich kolejni.

 


Colby Droscher, który opublikował wideo, powiedział nypost.com, że był przecznicę dalej, kiedy usłyszał zderzenie i krzyki ludzi.

 

ZOBACZ: Śmiertelnie potrącił kobietę i pojechał dalej. Po kilkuset metrach wpadł do rowu


- Gdy się zbliżyłem, wokół skrzyżowania gromadziły się wielkie tłumy - mówił. - Nagle wszyscy pobiegli podnieść samochód. Wszystko stało się tak szybko - relacjonował.

 

Używała telefonu


Kobietę udało się uratować. Nie odniosła poważnych obrażeń. Na opublikowanym przez Droschera zdjęciu widać ratowników pochylonych nad 25-latką, która używa telefonu.

 


Rzecznik policji w Nowym Jorku powiedział portalowi businessinsider.my, że kobieta była przytomna, kiedy przybyli ratownicy. Została zabrana do szpitala, by opatrzyć stłuczenia i siniaki.

 

ZOBACZ: Ludźmierz: auto potrąciło dwie 13-latki na pasach

 

65-latka kierująca mercedesem została ukarana za niezatrzymanie się.

 

prz/ml/ nypost.com, businessinsider.my
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie