Pielęgniarka po dyżurze pomagała rannym w wypadku. Uderzył w nią pijany kierowca

Polska
Pielęgniarka po dyżurze pomagała rannym w wypadku. Uderzył w nią pijany kierowca
Facebook/ Szpitale Pomorskie
Pijany kierowca wjechał w samochód pielęgniarki, a później uderzył też w nią

Pani Anna, pielęgniarka anestezjologiczna ze Szpitala im. Św. Wincentego a Paulo w Gdyni, widząc wypadek samochodowy ruszyła na pomoc. Sprawdziła stan poszkodowanych i wezwała pogotowie. Czekając na przyjazd karetki, pielęgniarkę potrącił inny samochód. Kobieta trafiła do szpitala, w którym na co dzień pracuje. Sprawę opisał w mediach społecznościowych portal "Szpitale Pomorskie".

Do wypadku doszło na obwodnicy Trójmiasta w okolicy Witomina i Chwarzna, już na terenie Gdyni.

 

- Pani Anna udzielała pomocy poszkodowanym. W tym momencie, doszło do drugiego zdarzenia drogowego. Pijany kierowca wjechał w samochód tej pani, a później w nią - przekazał polsatnews.pl podinsp. Adam Gruźlewski z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

 

ZOBACZ: W pożarze stracił mamę, tatę i brata bliźniaka. Mateusz ma poparzoną połowę ciała

 

Pielęgniarka zachowała środki ostrożności. - Widząc zdarzenie drogowe, zjechała na pobocze i zostawiła swoje auto na światłach awaryjnych - przekazał podinsp. Gruźlewski. 

 

W wyniku potrącenia kobieta doznała poważnych obrażeń nóg.

 

"Pielęgniarka obecnie przybywa w szpitalu, w którym na co dzień pracowała" - informują pomorscy lekarze na swoim profilu na Facebooku. "Teraz sama jest pacjentką naszego szpitala w Gdyni i czeka ją długotrwałe leczenie" – dodają.

 

 

las/grz/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze