Australia: instagramerka Madalyn Davis spadła z klifu. Chciała zrobić atrakcyjne zdjęcie

Świat
Australia: instagramerka Madalyn Davis spadła z klifu. Chciała zrobić atrakcyjne zdjęcie
Instagram Madalyn Davis
Madalyn Davis podróżowała po Australii od niedawna, wcześniej zwiedziła Tajlandię.

21-letnia Madalyn Davis, popularna instagramerka, zginęła po upadku z klifu na Diamond Bay we wschodniej części Sydney w Australii. Dziewczyna najprawdopodobniej przeskoczyła przez barierki ochronne, aby zrobić atrakcyjne zdjęcie. Jej ciało wyłowiono z wody kilka godzin później.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta wraz z grupą znajomych wybrała się na klify w niedzielę. Przyjaciele pojechali na wschodnie przedmieścia Sydney, na klify Diamond Bay. Tam, pomimo tablic ostrzegawczych, przeskoczyli barierki i zrobili sobie zdjęcia. Wówczas do krawędzi klifu miała podejść Davis. Po chwili kobieta spadła.

 

 

ZOBACZ: Była modelka "Playboya" zmarła nagle w swoim domu. Przechodziła detoks po kilkudniowej imprezie

 

Na miejsce tragedii o 6:30 przyjechało pogotowie oraz pozostałe służby. 21-latki szukała straż przybrzeżna, do akcji zaangażowano helikopter. Cztery godziny później ciało Brytyjki wyłowiono z wody.

 

- Trwa dochodzenie w tej sprawie. Raport jest przygotowywany dla koronera – można przeczytać w policyjnym komunikacie.

 

Chciała rozpocząć nowe życie

 

Madalyn Davis podróżowała po Australii od niedawna, wcześniej zwiedziła Tajlandię.

 

 

W kraju obecnie trawionym przez pożary chciała rozpocząć nowe życie. Zaczęła pracę jako mobilna kosmetyczka, specjalizująca się w stylizacji rzęs – podaje "The Guardian". Profil kobiety na Instagramie obserwowało kilkadziesiąt tysięcy osób. Pod jej ostatnimi zdjęciami pojawiły się kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny.

 

Feralnego dnia matka dziewczyny próbowała się z nią skontaktować. Nie uzyskując odpowiedzi napisała w mediach społecznościowych: Czy ktoś widział Maddie? Nie mogę złapać z nią kontaktu. Proszę o wiadomość osoby, które wczoraj spędzały z nią wieczór.

 

W poniedziałek matka potwierdziła, że 21-latka nie żyje.

las/luq/ The Guardian
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie