Rzuciła złodziejem o ziemię i... straciła pracę. Dostała propozycję od szefa UFC

Świat
Rzuciła złodziejem o ziemię i... straciła pracę. Dostała propozycję od szefa UFC
Instagram/danawhite

Pracownica jednego ze sklepów na Hawajach w widowiskowy sposób powstrzymała złodzieja, który próbował wyjść z towarem bez płacenia. Po akcji kobieta została zwolniona z pracy. Jej interwencja, którą nagrały kamery monitoringu, na tyle spodobała się szefowi federacji mieszanych sztuk walki UFC, że zaproponował jej pracę.

Pracownica sieci sklepów Best Buy na Hawajach własnoręcznie powstrzymała złodzieja, który próbował ukraść ze sklepu drogie głośniki.


Kobieta najpierw zagrodziła drogę rabusiowi, a po krótkiej szarpaninie przewróciła go na ziemię, uniemożliwiając mu ucieczkę. Złodziej nie dawał za wygraną i próbował się wyrwać, jednak wtedy na pomoc kobiecie ruszyli ochroniarze i klienci sklepu.


Interwencję zarejestrowały kamery monitoringu.

 

 

Szefostwo sklepu nie doceniło jednak heroicznej postawy 24-letniej kobiety. Po całym zdarzeniu została zwolniona z pracy.

 

Wideo z wyczynem kobiety trafiło jednak do sieci. Obejrzało je kilka milionów ludzi. Wśród nich był Dana White, prezes UFC (amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki), który był pod takim wrażeniem postawy kobiety, że postanowił ją odwiedzić i zaproponować pracę.

 

ZOBACZ: Chciał okraść zawodniczkę MMA. Skończył w szpitalu

 

"Lecę do niej w ten weekend, żeby wręczyć bilety na walkę McGregor vs Kowboj. Chcę, aby dla mnie pracowała! Summer, przygotuj się na najlepszy weekend swojego życia" - napisał prezes UFC w mediach społecznościowych.

 

Amerykańskie media nie precyzują na jaką posadę może liczyć 24-latka.

dk/bas/ polsatnews.pl, New York Post
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie