Pożar hali magazynowej w Warszawie. Było słychać wybuch

Polska
Pożar hali magazynowej w Warszawie. Było słychać wybuch
Polsat News
Spłonęła hala o wymiarach 40 na 10 metrów

We wtorek około południa w Alei Krakowskiej w Warszawie wybuchł pożar hali magazynowej. Na miejscu trwa akcja strażaków. - Sytuacja jest już opanowana, ogień się nie rozprzestrzenia - powiedział Polsat News mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej komendy PSP.

Do pożaru doszło w pobliżu targowiska, które funkcjonuje w pobliżu skrzyżowania al. Krakowskiej i ul. Bakalarskiej na warszawskich Włochach.

 

Płonęła hala o wymiarach 40 na 10 metrów. Na miejscu bardzo szybko pojawili się strażacy. Akcję gaśniczą utrudniał jednak silny wiatr. Jak poinformował reporter Polsat News Artur Molęda na miejscu było słychać wybuchy.

 

Według relacji straży pożarnej w budynku mogły być składowane fajerwerki.

 

 

Przed godz. 14 pożar został opanowany. - Sytuacja jest już opanowana, ogień się nie rozprzestrzenia. Strażacy dogaszają pożar. Spłonęła praktycznie cała hala magazynowa - poinformował na antenie Polsat News mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej komendy PSP.

 

WIDEO: relacja reportera Polsat News z miejsca zdarzenia:

 

  

 

- W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - dodał Kierzkowski.

 

Ruch w Alei Krakowskiej został wstrzymany w obu kierunkach. - Ruch stopniowo będzie przywracany. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę - przekazał strażak.

 

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Oceni je specjalna komisja. 

dk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie