Słynny motocyklista Marc Marquez został żywym manekinem na wystawie sklepowej [WIDEO]

Moto
Słynny motocyklista Marc Marquez został żywym manekinem na wystawie sklepowej [WIDEO]
AP/SNTV
Marc Marquez to sześciokrotny mistrz świata w motocyklowej klasie MotoGP

Sześciokrotny mistrz świata w motocyklowej klasie MotoGP Marc Marquez uczcił tradycyjnie świętowany w Hiszpanii Dzień Niewiniątek, udając na wystawie sklepowej żywego manekina. Żart Hiszpana wzbudził radość przechodniów w Madrycie.

Humorystyczną akcję zorganizował team Marqueza - Repsol Honda, który opublikował wideo z tego wydarzenia w sobotę. Na wystawie sklepowej zorganizowanej dla uczczenia 50. rocznicy zaangażowania firmy Repsol w sport wystawiono stroje motocyklistów z różnych etapów tego okresu.

 

ZOBACZ: Motocyklista uratował się przed groźnym upadkiem. "Obrona stulecia?"

 

Jeden z manekinów miał dodatkowo założony kask. Po pewnym czasie zaczął on machać w stylu robota do przechodniów i zachęcać ich do podejścia. Gdy ci byli już blisko, to straszył ich, opierając nagle dłonie o szybę. Utytułowany zawodnik dał też próbkę umiejętności tanecznych, co wiele osób nagrywało za pomocą telefonów komórkowych.

 

Buziak... przez szybę

 

Niektórzy rozpoznali Marqueza jeszcze zanim ściągnął kask, a gdy to zrobił, wzbudził powszechną radość. Słynny Hiszpan pozował też do zdjęć, a jedna z najmłodszych fanek dostała przez szybę buziaka w policzek.

 

 

ZOBACZ: Erdogan zaprezentował pierwszy turecki samochód elektryczny

 

Obchodzony 28 grudnia w Hiszpanii Dzień Niewiniątek (Dia de los Santos Inocentes, Dzień Świętych Młodzianków) stanowi okazję do żartów i kawałów i jest odpowiednikiem obchodzonego w Polsce i w wielu innych krajach prima aprilis.

luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie