Kolejne święta z Kevinem. Kultowy film w wigilię w Polsacie

Kultura
Kolejne święta z Kevinem. Kultowy film w wigilię w Polsacie
Materiały prasowe
Telewizja Polsat kolejny raz pokaże przygody Kevina, który na święta Bożego Narodzenia został sam w domu

To już tradycja. Także w tegoroczny wigilijny wieczór miliony Polaków obejrzą film "Kevin sam w domu". McAllisterowie znów zapomną zabrać swojego syna w podróż do Paryża, a rezolutny chłopiec zmierzy się z dwoma przestępcami, którzy chcą okraść jego dom. Wymyśli przy tym niecodzienne sposoby, by powstrzymać złodziei.

"Kevin sam w domu" od lat przyciąga rekordową widownię. W zeszłym roku przygody chłopca oglądało 4,5 miliona widzów. Był to więc niekwestionowany hit Bożego Narodzenia. 

 

Widzowie Polsatu kochają Kevina

 

Emisja filmu stała się nową świecką tradycją, co pielęgnuje Telewizja Polsat. W 2010 r., gdy w pierwotnej świątecznej ramówce nie znalazł się "Kevin", widzowie zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe. Dopięli swego - film tradycyjnie umilił rodzinne spotkania przy wigilijnym stole. 

 

W ubiegłym roku Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina. Po 28 latach od premiery "Kevina samego w domu" odtworzył znane sceny z kultowego filmu w reklamie Google Assistant.

 

Będzie nowa wersja filmu

 

W sierpniu szef Disneya - Bob Iger - ogłosił, że powstanie nowa "Kevina". Nie jest jeszcze znana data premiery. Wiadomo jedynie, że obejrzymy go na platformie Disney+.

 

ZOBACZ: Powstanie nowy "Kevin sam w domu". Wiemy, kto wcieli się w główną rolę

 

Wytwórnia ujawniła także nazwiska aktorów, którzy wcielą się w role głównych bohaterów: Archie Yates, Ellie Kemper i Rob Delaney.

 

 

"Kevin sam w domu" w wigilię 24 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie. 

wka/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie