Powstanie nowy "Kevin sam w domu". Wiemy, kto wcieli się w główną rolę

Kultura
Powstanie nowy "Kevin sam w domu". Wiemy, kto wcieli się w główną rolę
Kadr z filmu "Kevin sam w domu"
Powstanie nowy "Kevin sam w domu"

Archie Yates, Ellie Kemper i Rob Delaney - te nazwiska zobaczymy w nowej wersji hitu "Kevin sam w domu". Jak zapowiadają twórcy, film nie będzie odświeżoną wersją znanej i lubianej produkcji. Yates zagrać ma zupełnie nową postać. Jednak jej problemy będą przypominać perypetie, które spotkały niegdyś Macaulaya Culkina.

W sierpniu tego roku szef Disneya - Bob Iger - ogłosił, że powstanie nowa wersja świątecznego hitu. Nie jest jeszcze znana data premiery. Wiadomo jedynie, że obejrzymy go na platformie Disney+. Wytwórnia ujawniła także nazwiska aktorów, którzy wcielą się w role głównych bohaterów.

 

Filmowy debiutant

 

Archie Yates ma na swoim koncie jeden film. W "Jojo Rabbit" wcielił się w przyjaciela głównego bohatera, Yorkiego. Jego mamę zagra Ellie Kemper znana m.in. z filmu "Unbreakable Kimmy Schmidt", zaś filmowym ojcem ma zostać Rob Delaney kojarzony z "Deadpool 2".

 

 

ZOBACZ: "Kevin sam w domu" znów w Polsacie. Szykuje się uczta dla telewidzów

 

Wigilia z Kevinem w Polsacie

 

"Kevin sam w domu" miał premierę w 1990 roku. Dwa lata później widzowie mogli już oglądać przygody amerykańskiego chłopca zagubionego w Nowym Jorku. 

 

W tym roku widzowie Telewizji Polsat "spotkają się" z Kevinem w Wigilię o godzinie 20:00.

ac/hlk/ antyradio.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie