Dwa pędzące na siebie auta, pomiędzy nimi pieszy. Cudem uszedł z życiem [WIDEO]

Polska
Dwa pędzące na siebie auta, pomiędzy nimi pieszy. Cudem uszedł z życiem [WIDEO]
otoprzyczepy.pl
Przechodzień o włos uniknął potrącenia

O kolosalnym szczęściu może mówić mężczyzna, który w Śremie (woj. wielkopolskie) uniknął potrącenia przez dwa auta. Przechodzień znalazł się między pojazdami, chwilę po tym jak samochody zderzyły się na skrzyżowaniu. Sytuacja została nagrana przez kamerę monitoringu.

- W tej chwili wiadomo, że winna wypadku jest kobieta kierująca widocznym na nagraniu srebrnym autem. Nie ustąpiła pierwszeństwa zjeżdżając w prawo i to ona doprowadziła do zderzenia bliskiego tragedii - relacjonował ze Śremu Robin Jesse, reporter Polsat News.

 

WIDEO: o krok od tragedii. Zobacz jak doszło do wypadku

 

- Policjanci już nałożyli na kobietę mandat karny, ale udało nam się dowiedzieć, że po tym, jak nagranie ujrzało światło dzienne, policjanci wracają do sprawy - mówił Robin Jesse. - Będą sprawdzać prędkość, z jaką jechał mężczyzna kierujący drugim autem - dodał.

 

Jedno z aut stanęło w płomieniach

 

Zgodnie z ustaleniami reportera Polsat News, o ile według wstępnych ustaleń mężczyzna nie zawinił, to na nagraniu widać, że jechał z bardzo dużą prędkością. To mogło się przyczynić do wypadku.

 

WIDEO: materiał "Wydarzeń" o wypadku w Śremie

  

 

ZOBACZ: Dachowanie auta po zderzeniu z jeleniem [WIDEO]

 

Nagranie pochodzi z monitoringu miejscowego sklepu. Widać na nim także bohaterskie zachowanie jednej z pracownic, która po zderzeniu aut wybiegła z gaśnicą i z pomocą przechodnia zaczęła gasić płonący samochód.

bia/luq/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie