"Kevin sam w domu" znów w Polsacie. Szykuje się uczta dla telewidzów

Polska
"Kevin sam w domu" znów w Polsacie. Szykuje się uczta dla telewidzów
Materiały prasowe

To już tradycja. I w tym roku w święta nie zabraknie przygód rezolutnego chłopca. "Kevina samego w domu" będzie można zobaczyć w wigilię wieczorem w Telewizji Polsat. Film od lat w Boże Narodzenie gromadzi przed ekranami miliony Polaków.

Widzowie Polsatu już na początku października mogli obejrzeć "Kevina". Jeśli myśleliście, że filmu zabraknie w święta, to mamy dla was dobrą wiadomość.

 

Kiedy "Kevin sam w domu"?

 

W tym roku po raz kolejny rodzina McAllisterów przez zamieszanie w drodze na lotnisko, zapomni ze sobą zabrać ośmioletniego Kevina. Chłopiec zostanie sam w domu i będzie musiał stawić czoła włamywaczom.  

 

ZOBACZ TEŻ: Aktor Macaulay Culkin znów wcielił się w rolę Kevina. W kilka godzin klip obejrzały miliony

 

A historię tę po raz kolejny zobaczymy w Polsacie 24 grudnia, wieczorem.

 

 

Miliony widzów

 

Kevin od lat gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. W zeszłym roku przygody chłopca oglądało 4,5 miliona widzów. "Kevin" był więc niekwestionowanym hitem Bożego Narodzenia. 

 

ZOBACZ TEŻ: Powstanie nowa wersja "Kevina samego w domu"

 

Nową świecką, a zarazem bożonarodzeniową tradycję Telewizja Polsat pielęgnuje od lat, każdego roku emitując przygody zaradnego Kevina. Wyjątek zdarzył się tylko raz, w 2010 roku. Kiedy widzowie dowiedzieli się, że w Święta nie zobaczą filmu, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe Polsatu, który nie miał wyboru i musiał ulec. Stacja wyemitowała "Kevina", dzięki któremu po raz kolejny była liderem oglądalności.

 

Kevin wrócił w... reklamie

 

W ubiegłym roku Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina. Po 28 latach od premiery "Kevina samego w domu" Culkin odtworzył znane sceny z kultowego filmu w reklamie Google Assistant.

 

ml/ Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze