Tomasz Lis trafił do szpitala

Polska
Tomasz Lis trafił do szpitala
Facebook/TomaszLis.Fanpage/
Tomasz Lis trafił do szpitala

53-letni publicysta poczuł się źle i trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie - informuje portal olsztyn.wm.pl. Nieoficjalnie mówiło się, że stan jego zdrowia jest poważny. Doniesienia te skomentowała na Twitterze Hanna Lis.

Lis trafił do szpitala we wtorek. Publicysta miał przeprowadzić wywiad z Pawłem Juszczyszynem, sędzią, który powołując się na wyrok TSUE zażądał od Kancelarii Sejmu list poparcia członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa.

 

ZOBACZ: Oświadczenie sędziego Juszczyszyna. "Zawsze byłem niezależny"

 

To nie pierwsze problemy zdrowotne publicysty. W 2015 r. zasłabł zaraz po przebiegnięciu maratonu. "Po tamtym 3.03.16 miałem udar i cztery szpitale. Powiedzieli mi, że byłem o milimetr od śmierci. Więc czasem warto zwolnić" - napisał wówczas na swoim Twitterze. 

 

 

  

 

"Tomek ma się dobrze"

 

Według lokalnych mediów dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, a jego stan określano jako ciężki.

 

W nocy ze środy na czwartek oświadczenie w tej sprawie wydała na swoim Twitterze Hanna Lis. Napisała, że "Tomek ma się dobrze" oraz  podziękowała za liczne wyrazy wsparcia.

 

 

msl/ emi/ olsztyn.wm.pl, se.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie