Premier Włoch po raz pierwszy pokazał się z partnerką. Jest od niego 15 lat młodsza

Świat
Premier Włoch po raz pierwszy pokazał się z partnerką. Jest od niego 15 lat młodsza
PAP/EPA/FABIO FRUSTACI
Premier Włoch po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoją partnerką

Półtora roku po objęciu urzędu premier Włoch Giuseppe Conte po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoją partnerką. Olivia Paladino zadebiutowała oficjalnie u boku szefa rządu na gali dobroczynnej w poniedziałek w teatrze w Neapolu. Córka szwedzkiej aktorki i właściciela luksusowego hotelu w Rzymie jest 15 lat młodsza od Contego.

Conte przyszedł na imprezę charytatywną w teatrze San Carlo razem ze swoją partnerką półtora roku po tym, gdy objął stanowisko szefa rządu. Dotychczas tylko paparazzi robili im wspólne zdjęcia, które publikowane były w prasie plotkarskiej. Oboje z poprzednich związków mają dzieci.

 

 

 

ZOBACZ: Nie żyje Marie Fredriksson, wokalistka Roxette

 

Nigdy wcześniej, odkąd Conte jest premierem, nie wzięli udziału razem w żadnym wydarzeniu, dlatego pojawienie się Paladino - menedżerki hotelowej - w teatrze uznano za towarzyską sensację.

 

Włoska edycja "Huffington Post" odnotowuje, że na to wydarzenie trzeba było czekać 556 dni.

 

Premiera i jego partnerkę powitali oficjalnie w teatrze przewodniczący władz regionu Kampania Vincenzo De Luca i burmistrz Neapolu Luigi de Magistris. Galę dobroczynną zorganizowano na rzecz szpitali pediatrycznych w całych Włoszech.

las/ml/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie