42 tys. lampek i świątecznych ozdób. Pan Henryk pokazał nam niezwykłą iluminację domu

Polska
42 tys. lampek i świątecznych ozdób. Pan Henryk pokazał nam niezwykłą iluminację domu
Polsat News
Pan Henryk z żoną dekorują dom od 2002 roku

42 tys. lampek i świątecznych ozdób. Pan Henryk Jaschik z Krapkowic po raz kolejny przygotował wyjątkową świąteczną iluminację swojego domu. Choć całość będzie można oglądać od 22 grudnia, to już teraz pan Henryk pokazał Polsat News tegoroczne świąteczne dekoracje.

Nietypowe hobby pana Henryka i jego żony od 17 lat przyciąga tłumy do Krapkowic na Opolszczyźnie. Zwyczajny dom w okresie świąt Bożego Narodzenia staje się prawdziwą atrakcją. Wszystko za sprawą świątecznych iluminacji.  

 

ZOBACZ: Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza choinka w Europie. Zdobi ją 70 tys. lampek

 

WIDEO: Świąteczna iluminacja na posesji w Krapkowicach

  

Setki metrów kabli, tysiące lampek i świątecznych zabawek. Budowa dekoracji trwała od listopada. Pan Jaschik kilka godzin dziennie sprawdza oświetlenie i dokłada kolejne elementy. - Żona mi pomogła, bo sam człowiek nie da rady, nie ma tylu rąk - mówi mężczyzna. 

 

Polsat News

Na razie na posesji pana Henryka można zobaczyć ok. 80 proc. przygotowanych na ten rok dekoracji. Choć całość ma być gotowa w przyszłym tygodniu, to już teraz pan Henryk pokazał świąteczne dekoracje specjalnie dla widzów Polsat News. 

 

Polsat News

Świąteczne ozdoby to nie tylko lampki. W tym roku pan Henryk z żoną przygotowali 42 tys. światełek i ozdób. Niektóre elementy są ruchome. 

 

Polsat News

  

Pełną iluminację będzie można oglądać od 22 grudnia do 6 stycznia. 

pgo/ml/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie