Śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie. Policja szuka sprawcy

Polska
Śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie. Policja szuka sprawcy
Polsat News; zdj. ilustracyjne
Sprawca uciekł z miejsca wypadku

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło w sobotę po godz. 22 na ulicy Puławskiej w Warszawie, na przejściu z sygnalizacją świetlną - poinformował podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Retmaniak przekazał, że w sobotę 30 listopada po godz. 22.00 na ulicy Puławskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Dolną w Warszawie, na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy marki mercedes.

 

ZOBACZ: Autobus stoczył się z mostu w Rosji. Zginęło 15 osób

 

"Oddalili się z miejsca zdarzenia"

 

- Niestety w wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu. Jest to około 50-letni mężczyzna. Nie znamy do tej pory jego tożsamości, trwają ustalenia, nie miał przy sobie dokumentów - podkreślił Retmaniak.

 

Jak dodał, "kierowca jak i pasażer samochodu osobowego mercedes oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem na miejsce policji".

 

Retmaniak poinformował, że trwają poszukiwania kierowcy oraz ustalenia jego tożsamości. "I tu od nas gorący apel do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, byli świadkami, bądź mogą wiedzieć, gdzie teraz przebywa kierujący jak i pasażer tego pojazdu, lub wiedzą, kto mógł się wczoraj poruszać takim pojazdem, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową numer 2 na Malczewskiego" - powiedział.

bas/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie