Babcia z wnukiem potrąceni na pasach. Choć chronił ich pracownik ze znakiem STOP

Polska
Babcia z wnukiem potrąceni na pasach. Choć chronił ich pracownik ze znakiem STOP
KWP Katowice

Kierowca Forda Focusa potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych w Dąbrowie Górniczej 64-letnią kobietę i jej 3-letniego wnuka. Do wypadku doszło, choć przy przechodzeniu przez pasy rodzinie asystował pracownik w odblaskowym stroju ze znakiem STOP. Chłopczyk z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Sosnowcu-Klimontowie.

Do wypadku doszło w środę przed godz. 8.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych w okolicy Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Gołonoskiej w Dąbrowie Górniczej-Łośniu.


64-letnia kobieta weszła na pasy z 3-letnim wnuczkiem, a w bezpiecznym przejściu przez ulicę pomagał im pracownik w odblaskowym stroju ze znakiem STOP.

 

ZOBACZ: Weszła na pasy wpatrzona w telefon. Winnym potracenia kierowca volvo [WIDEO]

 

WIDEO: Zatrzymano go podejrzewając, że kierowa; pod wpływem środków odurzających

  

Widział pieszych, ale próbował ich ominąć


Mimo to kierowca Forda Focusa, 39-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, wjechał na przejście i potrącił kobietę z dzieckiem. 64-latka ze zdarzenia wyszła bez szwanku, natomiast chłopczyk z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Sosnowcu-Klimontowie.

 

ZOBACZ: Sprawca potrącenia 11-latki na pasach aresztowany. Był pod wpływem narkotyków [WIDEO]


Kierowca relacjonował funkcjonariuszom, że próbował ominąć pieszych i przejechać, wówczas prawdopodobnie lusterkiem zahaczył dziecko. Został zatrzymany z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających.

grz/ml/ polsatnews.pl, brd24.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze