Zgodził się na wróżenie z ręki. Stracił obrączkę

Polska
Zgodził się na wróżenie z ręki. Stracił obrączkę
KMP Opole
Policjanci zatrzymali 54-letnią kobietę oraz 21-letniego mężczyznę.

Policjanci z Opola zatrzymali 54-letnią kobietę i 24-letniego mężczyznę podejrzanych o rozbój i kradzież. Jak poinformowała Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, jedna z ofiar straciła obrączkę podczas ulicznej wróżby.

Na komendę policji w Opolu zgłosił się 43-latek, który twierdził, że został napadnięty na jednej z ulic Opola. Według przedstawionej przez pokrzywdzonego wersji wydarzeń, na ulicy podeszła do niego kobieta, która zażądała pieniędzy. Gdy odmówił, został zaatakowany przez towarzyszącego jej młodego mężczyznę. Napastnicy zabrali mu telefon i uciekli.

 

Jak ustalili policjanci, godzinę po rozboju, kobieta odpowiadająca rysopisowi podanemu przez obrabowanego, okradła przypadkowego mężczyznę. Kiedy ofiara myślała, że kobieta wróży mu z ręki, ta umiejętnie pozbawiła go obrączki ślubnej.

 

ZOBACZ: Wysyłano Polki i Ukrainki na tzw. tournee we Francji. Na czele gangu sutenerów miała stać kobieta

 

Policjanci ustalili tożsamość podejrzanych i zatrzymali 54-letnią kobietę oraz 21-letniego mężczyznę. Obojgu przedstawiono zarzut dokonania rozboju. Kobieta dodatkowo odpowie za kradzież. Za zarzucane im czyny grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie