Pawłowicz spełnia gwiazdkowe życzenia. I publikuje nowe zdjęcia z młodości

Polska
Pawłowicz spełnia gwiazdkowe życzenia. I publikuje nowe zdjęcia z młodości
Twitter
Wczoraj nieprawdziwe zdjęcie Krystyny Pawłowicz podbiło sieć, dzisiaj posłanka wrzuca nowe, autentyczne

"Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę. I koniec" - napisała Krystyna Pawłowicz i zamieściła cztery zdjęcia ze swoim wizerunkiem. Na najstarszym była posłanka ma 23 lata. Wpis ma związek z nieprawdziwym zdjęciem, które obiegło internet.

Pawłowicz zamieściła cztery zdjęcia. Pierwsze z nich pochodzi z trzeciego roku studiów, gdy była posłanka miała 23 lata. Drugie powstało rok po studiach, gdy Pawłowicz miała 25 lat. Kolejne - 3 lata po studiach, w wieku 28 lat. Na ostatnim zdjęciu datowanym na 1986 r. (ma wówczas 34 lata) Pawłowicz odbiera dyplom doktorski na UW.

 

 

Pod wpisem ruszyła lawina komentarzy. "Krótko i treściwie: bardzo urodziwie!" - napisała Magdalena Ogórek. "Znakomite nie tylko na gwiazdkę. Jeszcze coś Pani nam wydłubie z albumu, może na mikołaja" - pytał jeden z internautów. "Ech, zakochać się można. Z pozdrowieniami" - dodaje inny.

 

ZOBACZ: Sejm wybrał Pawłowicz, Piotrowicza i Stelinę na sędziów Trybunału Konstytucyjnego

 

"To nie jestem ja"

 

Wcześniej Pawłowicz odniosła się do zdjęcia, które pojawiło się na Twitterze. Na fotografii znajduje się młoda kobieta, rzekomo "pani Krystyna z czasów polowych imprez studenckich". "To nie jestem ja. Nigdy na takich spędach nie bywałam, nie paliłam papierosów, a okulary noszę dopiero od kilkunastu lat - napisała Krystyna Pawłowicz. 

 

Fotografia podbiła Twittera. Pawłowicz opublikowała później własne zdjęcie i zestawiła je z nieprawdziwym. "Po lewej stronie - ja w wieku 48 lat. Po prawej stronie, jakaś dziewczyna, pewnie ok. 20 lat, której zdjęcie rozsyła się na TT jako rzekomo moje. To tyle w sprawie tego fejku" - napisała. 

 

Zdjęcie z Hanną Gronkiewicz-Waltz

 

Jeden z internautów przyznał, że jest ciekaw jak Pawłowicz wyglądała w wieku 28 lat. "Wstawię później zdjęcie" - odparła była posłanka. Inny użytkownik Twittera pytał "który to rok" zamieszczając kolejną fotografię sprzed lat. "Tu mam 40 lat, początek lat 90-tych, gdy Hanna Gronkiewicz-Waltz została prezesem NBP" - odpowiedziała Pawłowicz.

 

 

 

msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie