Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sobota 23 listopada o 22:15 w Telewizji Polsat

Kultura
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sobota 23 listopada o 22:15 w Telewizji Polsat
Polsat

Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk to finaliści 12. edycji muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najlepszy wykonawca otrzyma 100 tys. zł, które przeznaczone zostaną na cele charytatywne. W tym programie wszyscy uczestnicy śpiewają do samego końca, dlatego pozostali artyści wystąpią w niezapomnianych duetach. Zobacz, gdzie oglądać!

Emilia Komarnicka-Klynstra zdecydowała się zaśpiewać w finale piosenkę Edyty Geppert "Jaka róża, taki cierń".

 

OGLĄDAJ FINAŁ "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" W IPLA.TV NA ŻYWO!

 

Finałowy występ "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przywołał wspomnienia z festiwalu w Opolu z 1984 roku. Utwór "Jaka róża, taki cierń" wykonany przez Edytę Geppert, stworzony przez Jacka Cygana i Włodzimierza Korcza, otrzymał wówczas Nagrodę im. Karola Musioła w kategorii "Najlepsza Piosenka Premierowa".

 

ZOBACZ: Finałowa czwórka 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

 

Emilia Komarnicka-Klynstra zaśpiewa ten przebój w decydującym odcinku 12. edycji show.

 

- Wybór piosenki na finał jest nie tylko przywilejem, ale i wielką przyjemnością dla najlepszych uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Chciałam się w jakimś sensie pożegnać i postawić na treść. To jest bardzo bliskie mi i artystce, którą wybrałam - przyznała Emilia Komarnicka-Klynstra w rozmowie z Maciejem Dowborem.

 

hlk/ Polsat, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze