Znamy finalistów "Tańca z Gwiazdami". To oni powalczą o Kryształową Kulę

Kultura
Znamy finalistów "Tańca z Gwiazdami". To oni powalczą o Kryształową Kulę
Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Już za tydzień wielki finał "Tańca z Gwiazdami".

Za na nami półfinałowy odcinek 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zaprezentowały się trzy taneczne pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. Kogo zobaczymy w finale? Odpowiedź poniżej.

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę. Już na starcie odcinka zapewnił ją Michał Bajor, który zaśpiewał "Quando, quando", a bossa nova wprowadziła wszystkich w doskonały nastrój.

 

Półfinałowe pary zaprezentowały się w dwóch odsłonach. Jedną z nich był taniec, który już widzieliśmy w ich wykonaniu, ale który otrzymał od jurorów najniższą ilość punktów.

 

W drugiej rundzie parom towarzyszyły gwiazdy z poprzednich edycji. Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke zaprosili do współpracy zdobywcę Kryształowej Kuli z jesiennej edycji w 2016 roku, czyli Roberta Wabicha. Półfinalista pierwszej edycji Dawid Kwiatkowski towarzyszył Damianowi Kordasowi i Janji Lesar. Natomiast Jackowi Jeschke towarzyszyły dwie koleżanki-aktorki z serialu "W rytmie serca", czyli Barbara Kurdej-Szatan oraz Ela Romanowska. 

 

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zobacz wideo

 

Swoje taneczne umiejętności w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała także "Czarna Mamba". Iwona Pavlović zatańczyła rumbę w parze z Rafałem Maserakiem.

 

Tuż przed finałem swoją przygodę z programem zakończyli Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. W wielkim finale zobaczymy więc Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke oraz Damiana Kordasa i Janję Lesar.

 

Komu uda się wygrać Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł? Odpowiedź w piątek od godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

red/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze