Nauczycielka brutalnie pobiła uczennicę na lekcji. Poszło o telefon

Świat
Nauczycielka brutalnie pobiła uczennicę na lekcji. Poszło o telefon
Twitter.com

32-letnia nauczycielka brutalnie pobiła podczas lekcji jedną z uczennic. Według relacji świadków uczennica korzystała z telefonu w czasie zajęć, co nie spodobało się prowadzącej zajęcia. Agresywna kobieta została aresztowana i oskarżona o czynną napaść. Wskutek incydentu szkoła zwolniła ją z pracy.

Do zdarzenia doszło w piątek w szkole średniej w mieście Kyle w Teksasie. Podczas lekcji języka obcego 32-letnia nauczycielka, która była tego dnia na zastępstwie, w brutalny sposób zaatakowała jedną z uczennic.

 

Według świadków zdarzenia, nauczycielce nie spodobało się, że 15-latka korzystała podczas zajęć z telefonu komórkowego.

 

Gdy próbowała upomnieć niefrasobliwą uczennicę i zabrać jej telefon, została przez nią uderzona. Wtedy prowadząca zajęcia natychmiast odpowiedziała, zasypując nastolatkę gradem ciosów.

 

Nauczycielka zatrzymana przez policję

 

Biła uczennicę pięściami po twarzy, zrzuciła ją z krzesła, a na koniec, gdy ta leżała na podłodze, nadepnęła nogą na jej głowę.

 

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez innych uczniów i udostępnione w mediach społecznościowych.

 

 

O sprawie została poinformowana dyrekcja szkoły, która wezwała na miejsce policję. Nauczycielka została aresztowana. Oskarżono ją o "czynną napaść".

 

 

Po tym incydencie szkoła, w której doszło do ataku, poinformowała, że brutalna nauczycielka została zwolniona z pracy. "W żadnym wypadku takie zachowanie nie jest tolerowane w naszej placówce edukacyjnej" - napisano w komunikacie.

"Poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa naszych uczniów. Kiedy doszło do tego incydentu, podjęliśmy szybkie działania i zrobimy wszystko, aby chronić naszych uczniów" - poinformowała dyrekcja.

 

 

Atak potępiły również lokalne władze oświatowe.

 

"Nie ma absolutnie żadnej wymówki ani okoliczności łagodzących, które mogłyby usprawiedliwić to, co widać na wideo" - powiedział rzecznik instytucji cytowany w komunikacie. "To, co ten dorosły zrobił jednemu z naszych uczniów, jest nie do przyjęcia" - dodał. 

 

 

Pobita uczennica została po ataku zabrana do szpitala na badania. Media nie informują jednak o stanie jej zdrowia.

dk/hlk/ polsatnews.pl, insider.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie