Byłam do tego szkolona - Klaudia Jachira będzie przemawiać w Sejmie, nawet jeśli wyłączą mikrofon

Polska
Byłam do tego szkolona - Klaudia Jachira będzie przemawiać w Sejmie, nawet jeśli wyłączą mikrofon
Polsat News
Klaudia Jachira zyskała rozgłos przez swoje kontrowersyjne wystąpienia.

Klaudia Jachira, znana z filmików, których szokuje i bulwersuje, w programie "Skandaliści" powiedziała, że nikogo nie obraża, a jej działalność jest wymierzona w sprawy, nie w ludzi. Aktorka, satyryczka, a od niedawna także posłanka stwierdziła, że jeśli podczas pierwszego wystąpienia w Sejmie marszałek wyłączy jej mikrofon to "poradzi sobie bez mikrofonu". - Byłam do tego szkolona - dodała.

Agnieszka Gozdyra przypomniała wpis byłej posłanki PiS Bernadety Krynickiej, która jeden z filmików Jachiry skomentowała: "kup sobie blaszkę i je***j się w czaszkę".

 

 

- Powiedziała też, że współczuje swoim kolegom posłom, że będą z panią zasiadać w ławach sejmowych - mówiła prowadząca program "Skandaliści".

 

- To niech wszyscy opuszczą Sejm na znak protestu, że Jachira weszła. Wreszcie będziemy mieć demokrację - skomentowała posłanka Koalicji Obywatelskiej.

 

- Co pani będzie wyprawiać w Sejmie? - pytała prowadząca. - Będę walczyć o lepszą Polskę - odpowiedziała Jachira. Jak dodała, "uważam, że jestem poważna, bo poruszałam przez cztery lata i nadal poruszam bardzo ważne tematy".

 

- To, że używam do tego takiej formy, jak satyra, ironia, to tylko po to, żeby mój przekaz był bardziej czytelny - powiedziała.

 

Jachira ujawniła także, że jedno z jej najbardziej kontrowersyjnych nagrań to recytacja hejtu jaki trafia do niej w internecie.

 

WIDEO: Agnieszka Gozdyra zapytała posłankę "czy będzie poważna"

 

  

 

Dotychczasowe odcinki programu "Skandaliści" dostępne są w zakładce Programy.

prz/hlk/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie