Wpadł wprost pod rozpędzony pociąg. Dramatyczne nagranie [WIDEO]

Świat
Wpadł wprost pod rozpędzony pociąg. Dramatyczne nagranie [WIDEO]
APTN
Wpadł pod rozpędzony pociąg.

Kamera monitoringu na stacji kolejowej w Oakland w Kalifornii zarejestrowała moment, w którym jeden z pasażerów traci równowagę i wpada na tory, wprost pod nadjeżdżający z dużą prędkością pociąg. Dosłownie w ostatniej sekundzie mężczyznę uratował pracownik kolei, który wykazał się ponadprzeciętnym refleksem i siłą.

- Widziałem go, widziałem też światła nadjeżdżającego pociągu. Nie sądziłem, że facet nagle spadnie na tory - powiedział John O'Connor, pracownik komunikacji miejskiej, który uratował pasażera.

 

"Chwyciłem go za rękę i wciągnąłem na peron"

 

O'Connor twierdzi, że gdy zauważył spadającego na tory mężczyznę, "wszystko zaczęło dziać się bardzo szybko", a on "poczuł jakby zwolnił czas".

 

- Chwyciłem go za rękę i wyciągnąłem go na peron. Gdybym stał chociaż metr dalej, nie udałoby mi się go uratować - stwierdził pracownik.

 

WIDEO: mężczyzna został uratowany w ostatniej chwili

 

  

 

Mężczyzna został wciągnięty na peron w ostatniej chwili. Na nagraniu opublikowanym w internecie przez jednego ze świadków zdarzenia, widać jak uratowany pasażer dziękuje O'Connorowi.

 

- Mam nadzieję, że dobrze wykorzysta swoje drugie życie - dodaje O'Connor, kierownik ds. transportu, który w komunikacji publicznej rejonu zatoki San Francisco (USA) pracuje od 20 lat.

 

Od niedawna jest też bohaterem Oakland.

 

ZOBACZ: Dramat na peronie. Czterolatek spadł pod pociąg [WIDEO]

bas/hlk/ Polsat News, Reuters
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie