Kolejna dawka najświeższych informacji w Polsat News. Premiera "Wydarzeń 12:50"

Polska
Kolejna dawka najświeższych informacji w Polsat News. Premiera  "Wydarzeń 12:50"
"Wydarzenia" od 4 listopada widzowie zobaczą co trzy godziny

Już od dzisiaj w ramówce stacji Polsat News nowe wydanie flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat - "Wydarzenia 12:50" Pierwsze wydanie poprowadziła Magdalena Kaliniak.

Od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu News o 12:50 będzie emitowane "południowe" wydanie, będące pierwszym przeglądem wydarzeń bieżącego dnia. W programie nie zabraknie informacji o tym, co dzieje się w poszczególnych regionach Polski.

 

Tym samym, od 4 listopada, cyklicznie co trzy godziny widzowie Polsat News mogą zobaczyć kolejne wydania "Wydarzeń": o 12:50, 15:50, wydanie główne o 18:50 (podobnie jak 15:50, emitowane również na antenie Polsatu) oraz "Wydarzenia Wieczorne" o 21:50.

 

  

Dlaczego taka pora?

 

"Wydarzenia 12:50" prowadzi Magdalena Kaliniak. W kolejnych tygodniach do grona prowadzących dołączać będą kolejni dziennikarze Polsat News.

 

ZOBACZ TEŻ: urodziny "Wydarzeń". "Szacunek do widzów to nasza siła"


- Dlaczego taka pora? To jest środek dnia, dzieje się naprawdę dużo. Życie - mamy takie wrażenie - toczy się wtedy na największych obrotach i u nas, i u państwa. Bardzo dużo informacji spływa wtedy do naszej stacji i to jest świetna okazja do tego, by je państwu pokazać - powiedziała Kaliniak. 

 

Dziennikarka z Telewizją Polsat związana jest od 9 lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Kraków i Radiu TOK FM.

 

Pierwszy przegląd najważniejszych wydarzeń

 

- Od 15 lat "Wydarzenia" stanowią o sile informacji w Telewizji Polsat. Niezmiennie jesteśmy najbardziej obiektywnym serwisem informacyjnym w Polsce. Polsat News to najlepsze miejsce dla pełnej debaty publicznej. Traktujemy na równi wszystkie strony politycznych dyskusji, o czym widzowie mogli się przekonać m.in. podczas debat przedwyborczych "Polska Wybiera"- powiedział Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki.

 

ZOBACZ TEŻ: Polsat News w telewizji naziemnej. Sprawdź, jak odbierać kanał

 

- Współczesny świat w każdej minucie przynosi nam setki nowych informacji zarówno z kraju, jak i ze świata. Dlatego już od 4 listopada widzowie mogą oglądać pierwszy przegląd najważniejszych wydarzeń bieżącego dnia w Polsat News już o 12:50 – dodała Dorota Gawryluk.

pgo/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie