Brazylia: 13-latka miała zabić ciężarną siostrę i wyrwać dziecko z jej łona

Świat
Brazylia: 13-latka miała zabić ciężarną siostrę i wyrwać dziecko z jej łona
Zdj. ilustracyjne, fot. TanteTati/Pixabay
13-latce miał pomagać jej 15-letni wspólnik.

Ciężarna 23-latka została śmiertelnie pobita metalowym prętem, a następnie z jej łona wyciągnięto dziecko. - To przestępstwo, które wstrząsnęło nawet najbardziej doświadczonymi policjantami - powiedziała "The Sun" komendant lokalnej policji. Zatrzymana w tej sprawie została 13-letnia siostra ofiary. Nastolatka miała zabić także 7-letniego siostrzeńca, który starał się ratować swoją mamę.

Do zdarzenia doszło w mieście Porto Velho w północno-zachodniej Brazylii. 23-letnia Fabiana Santana była w ósmym miesiącu ciąży. Jej ciało znaleziono w wykopanym grobie na pustej działce.

 

W środę doszło do zatrzymania 13-letniej siostry ofiary. Po zabójstwie nastolatka miała wyrwać dziecko z łona ofiary, a następnie przekazać noworodka swojemu 15-letniemu wspólnikowi. Według "The Sun", to syn 35-letniej kobiety, która chciała "zachować dziecko dla siebie".

 

Nastolatka miała zabić także 7-letniego siostrzeńca, który starał się ratować swoją mamę. Ciało Gustavo znaleziono w sztucznym jeziorze, niecałe 100 metrów od miejsca pochowania 23-latki. 

 

ZOBACZ TEZ: Urodziła w wieku 75 lat. Gdy pokaże metrykę, może być najstarszą matką na świecie

 

Miała być molestowana

 

Według informacji gazety, 13-latka przyznała się do winy. W trakcie przesłuchania miała nie okazywać wyrzutów sumienia. Zbrodnie miała motywować zemstą, ponieważ była molestowana seksualnie przez męża siostry i źle traktowana przez samą 23-latkę.

 

- Jest to przestępstwo, które wstrząsnęło nawet najbardziej doświadczonymi policjantami, ponieważ istnieją dowody na to, że zostało to zaplanowane - powiedziała "The Sun" lokalna komendant policji Leisaloma Carvalho.

 

ZOBACZ TEŻ: Lekarz przeprowadził aborcję u niewłaściwej kobiety. Przyszła na zwykły zastrzyk

 

Niemowlę przeżyło. Ważący 1,9 kilograma chłopiec przebywa obecnie w szpitalu.

 

13-latka i 15-latek trafili do ośrodka opieki dla młodzieży. Zostali oskarżeni o podwójne zabójstwo. 

zdr/ml/ The Sun

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze