Lewandowski przebrany za Jokera na Halloween. Internet zawrzał, posypały się komentarze

Polska
Lewandowski przebrany za Jokera na Halloween. Internet zawrzał, posypały się komentarze
"Joker"/Kadr z filmu/Facebook/rl9official
Na wpis ze zdjęciem zareagowało ponad 130 tys. internautów.

"Panie Robercie, nieładnie prezentować przywiązanie do świąt niekatolickich w Polsce. Halloween to zło" - pisze jeden z internautów pod zdjęciem, które małżeństwo Lewandowskich zamieściło na Facebooku. Kapitan polskiej reprezentacji i jego żona pozują przebrani za bohaterów z filmów o Batmanie z okazji przypadającego na 31 października Halloween. Ich pomysł nie wszystkim przypadł do gustu.

Internauci zwracają uwagę, że Robert Lewandowski wygląda na zdjęciu jak Joker - bohater nagrodzonego Złotym Lwem filmu Todda Phillipsa o tym samym tytule. To opowieść o komiku, który popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą. W Wenecji dzieło rozpoczęło drogę po Oscara. Anna Lewandowska przebrana jest z kolei za Harley Quinn, fikcyjną postać pojawiająca się w komiksach i filmach związanych z postacią Batmana.

 

ZOBACZ TEŻ - Jury festiwalu w Wenecji: werdykt nie był jednomyślny

 

"W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu pokażcie też że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje a nie zachodnie przebieranki" - stwierdziła jedna z użytkowniczek Facebooka. 

 

 

 

W jednym z komentarzy napisano, że "w sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween". "Dwie sprzeczności" - czytamy pod zdjęciem. 

 

Kolejny z internautów pytał czy "ktoś w końcu pojmie, że można zarazem modlić się 31, a potem iść na imprezę przebieraną?". "A 1.11 najzwyczajniej w świecie iść na cmentarz i się modlić? Pamiętać o zmarłych powinniśmy cały rok, nie tylko w te święta. Zresztą szanujmy się wzajemnie jak i nasze poglądy" - wskazał.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ - Film "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego otrzymał wielką nagrodę jury w Wenecji

 

Pojawiły się głosy aprobaty. "Bardzo ładnie państwo wyglądają. Rozumiem, że fotka z cmentarza też będzie" - zaważył inny internauta. "Świetne przebrania!" - oceniono.  

 

Zdecydowanie bardziej pochlebne komentarze pojawiają się pod wpisem Anny Lewandowskiej, który umieściła na Instagramie: "Super wyglądacie", "Anka, jesteś prze-kotem", "Mega", "Bosko", "Wymiatacie", "Kocham was" - piszą internauci. 

 

ZOBACZ TEŻ - Gol i rekord Lewandowskiego. Przeszedł do historii

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Why sooo serious 🎃? #haloween #halloween2k19 #Joker #trickortreat #harleyquinn #october #halloweencostume #retrovibes #annalewandowska #robertlewandowski

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

 

Halloweenową niespodziankę przygotowała dla swoich fanów także Ariana Grande. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

eye of the beholder 👁 🖤

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

msl/hlk/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie