Czołowe zderzenie busów pod Włocławkiem. Osiem osób rannych

Polska
Czołowe zderzenie busów pod Włocławkiem. Osiem osób rannych
Dzień Dobry Włocławek
Dwie osoby zostały ciężko ranne i sześć lżej w czołowym zderzeniu dwóch busów

Dwie osoby zostały ciężko ranne i sześć lżej w czołowym zderzeniu dwóch busów, do którego doszło w środę na drodze powiatowej 2915 C w miejscowości Koniec koło Włocławka (kujawsko-pomorskie) - poinformował oficer prasowy włocławskiej Komendy Miejskiej PSP bryg. Dariusz Krysiński.

Do czołowego zderzenia mercedesa vito i volkswagena transportera doszło na prostym odcinku drogi. Przybyli jako pierwsi strażacy z OSP Lubraniec przy pomocy narządzi hydraulicznych rozcięli karoserię mercedesa, aby uwolnić kierowcę i pasażera. Sześć osób jadących volkswagenem same opuściły pojazd przed przybyciem strażaków.

 

Dzień Dobry Włocławek


- Kierowca i pasażer mercedesa, którzy odnieśli poważane obrażenia, zostali przetransportowani do szpitala śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Osoby jadące drugim busem nie doznały poważniejszych obrażeń, ale ratownicy medyczni zdecydowali o przewiezieniu ich karetkami do szpitala - powiedział bryg. Krysiński.

W akcji wraz ze strażakami z Lubrańca uczestniczył zastęp OSP ze Zgłowiączki i zastęp ratownictwa technicznego PSP z Włocławka.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie