Zabił nożem babcię, zaatakował policjantów. W Suchedniowie padły strzały

Polska
Zabił nożem babcię, zaatakował policjantów. W Suchedniowie padły strzały
Polsat News
Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, 30-latek zaciągnął do łazienki swoją babcię i ranił ją nożem

30-letni mieszkaniec Suchedniowa, mogący znajdować się pod wpływem środków odurzających, ranił swoją 87-letnią babcię nożem, w wyniku czego kobieta zmarła – przekazał asp. Jarosław Gwóźdź oficer prasowy z KPP w Skarżysku-Kamiennej.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 12.30. - Dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało ze 30-letni mieszkaniec Suchedniowa mogący znajdować się pod wpływem środków odurzających, awanturuje się w mieszkaniu – powiedział policjant.

 

Ze względu na sytuację w środku mieszkania jego ojciec wyszedł na zewnątrz i zadzwonił po pomoc. W tym czasie w domu przebywała nadal 87-letnia babcia mężczyzny.

 

Jak poinformował Gwóźdź, kiedy na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, 30-latek zaciągnął do łazienki swoją babcię i ranił ją nożem. Potem tym samym nożem zaatakował policjantów. - Policjanci użyli wtedy broni, na skutek czego mężczyzna został ranny w rękę – dodał policjant.

 

Sprawca przebywa w szpitalu

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ - Podczas seansu dla dzieci śmiertelnie ranił nożem. Ruszył proces 26-latka

 

Obu rannym na miejscu udzielono pomocy medycznej, niestety 87-latka zmarła. 30-latek obecnie przebywa w szpitalu, gdzie pozostanie pod nadzorem policji.

 

Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności procesowe pod nadzorem prokuratura.

msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie