Wypadek pod Ostrołęką. Nie żyją naczelnik wydziału w KGP i jego żona

Polska
Wypadek pod Ostrołęką. Nie żyją naczelnik wydziału w KGP i jego żona
eOstroleka.pl

W niedzielnym wypadku pod Ostrołęką (Mazowieckie) zginął 43-letni Sebastian Długosz, naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji. Jego żona zmarła w wyniku obrażeń.

"Sebastian Długosz był osobą niezmiernie cenioną za swój profesjonalizm oraz szanowany i lubiany przez podwładnych i przełożonych" - napisał po jego śmierci Zarząd KGP Związku Zawodowego Pracowników Policji.

 

ZOBACZ: Zderzenie autobusu i audi pod Ostrołęką. Jedna osoba nie żyje, kilkunastu poszkodowanych

 

W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku zmarła także 36-letnia żona pracownika KGP. Jak informowała policja, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 12.30. Z nieustalonych przyczyn 43-latek jadący audi na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z autobusem.

 

 

Zmarła w trakcie operacji

 

Kierowca zginął na miejscu, jego żona została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie, gdzie zmarła w trakcie operacji. Dwójce jadących z nimi dziećmi w wieku 2 i 9 lat nic się nie stało. Od razu po wypadku do okolicznych szpitali przewieziono też 15 osób podróżujących autobusem. Większość z nich już opuściła lecznice.

 

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie