Carlos Santana zagra w Tauron Arenie Kraków

Kultura
Carlos Santana zagra w Tauron Arenie Kraków
Facebook.com/ TAURON Arena Kraków
Carlos Santana zagra w przyszłym roku w Krakowie

Carlos Santana zagra w Tauron Arenie Kraków już w marcu 2020 roku. Artysta ogłosił właśnie wiosenną trasę koncertową po Europie "Miraculous 2020 World Tour". Wirtuoz gitary zaprezentuje swoje najpopularniejsze utwory, skomponowane z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej.

Dziesięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, trzykrotny Latin Grammy, mający swoje miejsce w Rock and Roll Hall of Fame – Carlos Santana zagra 17 marca 2020 roku w Krakowie w Tauron Arenie.

 

"Wirtuoz gitary będzie z nami świętował 20-lecie albumu »Supernatural« oraz 50-lecie albumu »Abraxas«!" - pisze gospodarz muzycznego show na Facebooku.

 

ZOBACZ: Pół wieku temu powstało jedno z najsłynniejszych zdjęć w historii muzyki

 

Bilety na koncert Carlosa Santany

 

Jak kupić bilety na koncert Santany? Platforma biletowa Ticketmaster rozpocznie przedsprzedaż w środę (30 października) o godz. 10:00  i zakończy ją 31 października o godz. 10:00.

 

Bilety w regularnej sprzedaży dostępne będą od czwartku 31 października od godz. 10:00 na stronach LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

 

"Artysta wraz z zespołem zagra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po Supernatural i nie tylko. Trasa będzie upamiętniać dwa bardzo ważne wydarzenia w karierze muzyka: 20 rocznicę jego przełomowego, wielokrotnie nagradzanego albumu Supernatural oraz 50. rocznicę jego arcydzieła Abraxas" – podaje TAURON Arena Kraków w mediach społecznościowych.

 

las/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie