Setny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie zabraknie emocji i wyjątkowych gości

Kultura
Setny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie zabraknie emocji i wyjątkowych gości
Polsat
Setny odcinek 18 października o 20:05 w Polsacie

Łzy wzruszenia, radość, ale czasem i ból. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach, skomplikowane choreografie i widowiskowe tańce. Tego nie brakuje w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W piątek setny odcinek show. W programie pojawi się blisko 50 uczestników poprzednich edycji!

Do 22 listopada trwa jubileuszowa, 10. edycja programu. Najbliższy piątek będzie wyjątkowy. Widzowie Polsatu po raz setny obejrzą taneczne zmagania gwiazd. Ale to nie wszystko.

 

Nie zabraknie podsumowania najpiękniejszych i najzabawniejszych momentów wszystkich edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W loży honorowej zasiądą również byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia.

 

Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I, którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla? Tego dowiemy się 18 października o 20:05.

 

  

 

ZOBACZ: Uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" w Polsce

 

"Roztaczał aurę normalności"

 

Paulina Sykut-Jeżyna, współprowadząca "Taniec z Gwiazdami" razem z Krzysztofem Ibiszem, w rozmowie z polsatnews.pl przyznała, że przez wiele lat pracy przy show, jeden moment zapadł jej szczególnie w pamięci.

 

- Podczas pracy spotykam ciekawych ludzi, ikony ze wszystkich sfer życia. Na pewno ważne było dla mnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Był naszym gościem, występował.  Następnie rozmawiałam z nim za kulisami. Roztaczał wokół siebie aurę normalności, ciepła i dobra - wspominała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!!! Czy jesteście gotowi?! 🌟🌟🌟 Czy jesteście gotowi na 100 ODCINEK Waszego ukochanego programu @tanieczgwiazdami ?! Już w ten piątek! #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #100odcinek

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Kto zwycięży w X edycji?

 

Przypomnijmy, do tej pory Kryształową Kulę zdobyli: Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska, Anna Karczmarczyk, Robert Wabich, Natalia Szroeder, Beata Tadla i Joanna Mazur. Kto wytańczy dziesiątą?

ac/luq/ Polsat, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie